Hakkımızda

Hakkımızda


Promontek tarım hayvancılık A.Ş. 2016 yılında İzmir’de sektörde 14 yıllık deneyimin ardından Vedat Yağmur girişimi ile kurulmuş olup akabinde 2018 yılında yine sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan Tolga Sert’in katılımıyla gelişmeye ve Türkiye’de hayvancılık sektöründe büyümeye devam etmiştir.


Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve teknik birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. İlerici ve yenilikçi anlayışı ile devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye'nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.


Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Promontek firması bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.


Promontek ailesi tüm tedarik ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, dünya çapında kalitesi kanıtlamış, malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini en üst teknik bilgiyle donatarak tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.